Gobernuko kideak eta goi kargudunak

Dosier bat aurkeztu da Gobernuko kide, goi kargu eta arduradun naguzi bakoitzarentzako, jarraian xehatzen den informazioa jasoz:

Identifikazioa eta izendapena. Datu biografiko profesionalak. Eginkizunak. Erakunde publikoetako eta merkataritza sozietateetako kide anitzeko organo bateko eta zuzendaritza edo administrazio kontseiluetako kide bada. Jarduera publiko eta pribatuak, zeinetarako baimendu edo aitortu zaion bateragarritasuna. Edozein motatako ordainsariak, urtean kargu publiko batean aritzeagatik jasotakoak. Kargua uztean jasotako kalte-ordainak, baldin badaude. Bidaia gastuak.

Gainera, jardueren, ondasunen eta ordainsarien aitorpenak kontsultatzen ahalko dira.

Kontsulta bakarka formalizatzen ahal da, goi kargua eta kargu mota hautatuz edo, kasua bada, departamentuaren arabera kontsultatuz.

Izena Kargua Departamentua Dosier Izendapenaren eguna Amaieraren data Aitorpenak Legealdia
Mañu Echaide, Gema Zuzendari nagusia Departamento de Derechos Sociales 2015/08/13 2015-2019
Martínez de Mandojana Valle, Nerea Blanca Nafarroako Gobernuko Lehendakaritzako zuzendaria edo aholkularia Gobierno de Navarra 2015/12/09 2015-2019
Mauleón Echeverría, José María Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Derechos Sociales 2015/08/13 2019/04/16 2015-2019
Mendoza Peña, José Luis Lehendakaria eta kontseilariak 2015/07/23 2017/04/11 2015-2019
Moracho del Río, Óscar Erakunde autonomoko zuzendari kudeatzailea Departamento de Salud 2015/08/14 2015-2019
Muñoz Serrano, Torcuato Foruzaingoko burua 2015/08/13 2015-2019
Muñoz Trigo, Pablo Enpresa publikoko zuzendariordea 2015/11/01 2017/07/03 2015-2019
Nagore Laín, Ignacio Zuzendari nagusia Departamento de Desarrollo Económico 2012/07/15 2015-2019
Ochoa Zubeldia, Leire Kabineteko zuzendaria edo burua 2015/07/28 2018/05/14 2015-2019
Ollo Hualde, Ana Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2015/07/23 2015-2019
Oroz Bretón, Miren Nekane Zuzendari nagusia Departamento de Educación 2016/08/31 2015-2019
Osteritz Gallastegi Muskilda Kabineteko zuzendaria edo burua 2019/04/16 2015-2019
Pellejero Goñi, Pedro María Zuzendari nagusia Departamento de Relaciones Ciudadanas e Institucionales 2015/08/13 2015-2019
Pérez Elorza, Roberto Zuzendari nagusia Departamento de Educación 2016/08/31 2015-2019
Pérez Gómez, Fernando Zuzendari nagusia 2015/08/17 2018/05/02 2015-2019
Pérez Jarauta, María José Erakunde autonomoko zuzendari kudeatzailea Departamento de Salud 2015/08/14 2015-2019
Petrizan Iriarte, Estebe Karla Zuzendari nagusia 2015/08/13 2016/08/31 2015-2019
Pinillos Resano, Ignacio Enpresa publikoko zuzendariordea 2016/04/04 2015-2019
Ruiz Diez, Hektor Xabier Nafarroako Gobernuko Lehendakaritzako zuzendaria edo aholkularia Gobierno de Navarra 2017/05/08 2015-2019
Sagües García, Miguel Zuzendari nagusia Departamento de Presidencia, Función Pública, Interior y Justicia 2015/08/13 2015-2019
Sanz Azcárate Luis Enpresa publikoko zuzendariordea 2019/03/11 2015-2019
Solana Arana, María Roncesvalles Lehendakaria eta kontseilariak , Portavoz del Gobierno Gobierno de Navarra 2016/09/07 2015-2019
Tuñón San Martín, Francisco Javier Zuzendari nagusia Departamento de Derechos Sociales 2015/08/13 2015-2019
Urbiola Loyarte, Iulen Beste kargudun batzuk 2015/11/09 2017/01/31 2015-2019
Urrizalqui Oroz, Iñaki Enpresa publikoko zuzendariordea 2016/01/01 2015-2019
Urrutia Juanicotena, Begoña Zuzendari nagusia Departamento de Hacienda y Política Financiera 2015/08/13 2015-2019
Acedo Suberviola, Minerva Fundazioko zuzendari edo kudeatzailea 2001/11/21 2016/03/08 2012-2015
Arana García, José Ignacio Fundazioko zuzendari edo kudeatzailea 2009/11/01 2015/02/27 2012-2015

Orriak